Telefon
+48 694 947 705

Twój koszyk

RAM® Track Ball™ z mocowaniem T-Bolt

97.00

PRODUCENT : RAM MOUNTS

NUMER KATALOGOWY : RAP-B-354U-TRA1

Na stanie

SKU: RAP-B-354U-TRA1 Kategorie: , ,
Bluza z kapturem Mark V2 UV Protection Print Khaki

Markowa bluza z kapturem do ochrony przed promieniowaniem UV podczas łowienia w lecie.

Oddychający, szybkoschnący materiał, który utrzymuje ciało w chłodniejszej temperaturze w czasie upałów. Bluza z kapturem zapewnia silny efekt chłodzenia w kontakcie z potem.

Utrzymanie suchości ma kluczowe znaczenie dla utrzymania ciepła w zimnej wodzie. Hydrofobowa jakość materiału Mark przenosi pot do bardziej suchego obszaru – z dala od skóry na zewnątrz.

Materiały syntetyczne przepuszczają powietrze i zawierają właściwości hydrofobowe we włóknach, które odprowadzają pot, gdzie może on skuteczniej odparowywać.

W trakcie produkcji do włókien dodawany jest składnik hamujący promieniowanie ultrafioletowe. Technologia ta zapewnia dłuższy efekt ochrony UV w porównaniu do technologii impregnacji gotowego materiału. Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej nie zmywa się ani nie ściera, gdy bluza jest mokra.

Ta bluza z kapturem jest odpowiednia do wędkowania, pływania kajakiem, wędrówek, wiosłowania, wiosłowania, kajakarstwa, desek wiosłowych, jazdy na rowerze i uprawiania sportów na świeżym powietrzu, w szczególności sportów wodnych.

Kontakt

Bloke Fishing
Ul. Krótka 8
62-030 Luboń
Wielkopolskie
Polska

+48 694-947-705

61 670-63-80

Menu